

















New Classical Fashion High Quality Soft Leather Travel Backpack Women Large Capacity Luxury Shoulder Bags School Bag Backpacks
Price range: 45.94$ through 46.18$
Casual Back Pack Women Lightweight Nylon Backpack Waterproof College Daypack High Capacity School Bag for Girls Travel Bags
Original price was: 64.12$.30.77$Current price is: 30.77$.Original price was: 77.39$.31.72$Current price is: 31.72$.
-59%

















| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Place Of Origin | HE BEI Â Province |
| Main Material | Genuine Leather |
| Genuine Leather Type | Sheepskin |
| Lining Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Backpacks |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Technics | Embossing |
| Rain Cover | No |
| Model Number | Women leather backpack |
| Pattern Type | Solid |
| Decoration | None |
| Backpacks Type | Softback |
| Interior | Computer Interlayer |
| Handle/Strap Type | soft handle |
| Exterior | Silt Pocket |
| Gender | Women |
| Style | Fashion |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Blue Purple Bronze Gray Beige |
| Size | 26cm*12cm*30cm |
| Weight | 0.65Kg |
| Women Backpacks | Backpack School |
| Leather Backpack | Backpack Female |
| Backpacks For Teenage Girls | Children Backpacks |
Reviews
There are no reviews yet.