Electric baby rocker multi functional infant cradle newborn recliner seat adjustable for sitting and lying
Original price was: 784.22$.329.38$Current price is: 329.38$.
Dream Nest Baby Bed Anti Reflux Support Feeding Pillow with Safety Strap Soft Fabric Comfortable Baby Lounger Pillow Baby Bed
Original price was: 172.52$.82.80$Current price is: 82.80$.Portable Baby feeding Chair Folding Baby Eating Chair Baby Dinning Chair Booster 6 months~3 year old
Original price was: 90.09$.83.74$Current price is: 83.74$.
-7%Additional information
| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 in |
| Brand Name | PANGDUBE |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | PANGBUBE Baby Dinning Chair |
| Type | Booster Seats |
| Material | Metal |
| High-concerned chemical | None |
| Age Range | 1-2y |
| Age | 13-24m |
| Origin | TW(Origin) |
| Gender | Unisex |
| Certification | EN |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |














Reviews
There are no reviews yet.