
6/12/20PC Magic Erasable Pen Refill Washable Handle Erasable Gel-Ink Pen Set Colored Ink Rod Stationery For School Office Supply
Price range: 3.76$ through 8.05$
5PCS/Pack Coffee Series 0.5mm Gel Pen Set Soft Touch Stationery Pen Black Refill Writing Pens For Student Office School Supplies
Price range: 3.62$ through 12.87$Price range: 32.63$ through 40.68$
-30%

| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Jp(origin) |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Plastic |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | gel ink pen |
| Gel Pen's Ink Type | Gel-Ink |
| Gel Pen's Ink Feature | Normal |
| Type | Gel Pen |
| Erasable Or Not | No |
| Writing Point | 0.5mm |
| No | BXRT-V5 |
| Refill color | colored gel pens |
| model | BXRT-V5 |
| Written | 0.5mm |
Reviews
There are no reviews yet.