Packing List:
1 * Baby bath seat</span











1 * Baby bath seat</span











Adjustable Baby Standing Bath Support with Wash Basin Rack – Infant Toddler Shower Seat for Easy Butt Washing & Bathing Aid
Price range: 66.71$ through 70.49$
J15U Baby Bath with Bottom Suction Cups Bathtub Provides Backrest Support
Price range: 52.03$ through 55.12$Original price was: 111.86$.53.70$Current price is: 53.70$.
-52%










| Weight | 31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Car |
| Material | Faux Leather |
| Model Number | Baby Bath Seat Anti-Slip Baby Sitting Chair |
| Age Range | 25-36m |
| Type | Tubs |
| suitable_for | boys, girls |
| usage_scenarios | home, travel |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.