









Women's Elegant Blouses 2025 Spring Autumn New Chic Puff Sleeves Asymmetric Floral Printed Lapel V-neck Shirts Tops for Woman
Price range: 37.88$ through 38.60$
Womens Long Sleeve V-neck Embroidered Floral Red Lace Shirt 2024 Spring Summer Tops Vintage Slim Hollow Out Ladies Blouses
Original price was: 150.62$.79.82$Current price is: 79.82$.Original price was: 1,837.24$.165.35$Current price is: 165.35$.
-91%









| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| Certificate | Yes |
| Certificate Type | GDTC |
| Main Stone | None |
| Item Weight | 3.5g |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Gold |
| Metal Stamp | 999,Fine |
| Gender | Women |
| Side Stone | None |
| Certificate Number | yes |
| is_customized | No |
| Earring Type | Stud Earrings |
| Shapepattern | SQUARE |
| Occasion | Engagement |
| Fine or Fashion | Fine |
| Style | Casual/Sporty |
Reviews
There are no reviews yet.