





Unisex Kids Smart Watch, 1.83-Inch Screen with Camera & Growth Photo Album, 18 Built-in Games, Calculator/Calendar/LED Flashligh
Price range: 27.93$ through 28.17$
SYNOKE Kids Watch Sports Quartz 50M Waterproof Watch For Boys Girls Children Watches
Original price was: 26.89$.15.61$Current price is: 15.61$.2026*K-POP Demon Hunters Sports Watches Anime Digital Watches Multifunction Waterproof Wristwatch Silicone
Price range: 13.04$ through 82.67$
-52%





Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | MINISO |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Clasp Type | None |
| Movement | Digital |
| Case Material | Plastic |
| Model Number | watch |
| Movement type | quartz |
| style | Fashion |
| Strap material | rubber |
| For people | Universal |
| Surface diameter | 45mm |
| dial shape | square |
| Display method | digital |
| Waterproof depth | 50m |
| Crown type | screw-in |
| Mirror material | Organic glass mirror |
| Buckle style | horseshoe buckle |
| Function | World time, luminous, date display |
| Choice | yes |














Reviews
There are no reviews yet.