




925 Sterling Silver Earrings Inlaid AAAAA Zircon Women Square Tennis Elegant Fashion Birthday Party Wedding Jewelry Earrings
Original price was: 6.78$.6.37$Current price is: 6.37$.
3/4/5MM 925 Sterling Silver 5A Zircon Simple Star Tiny Stud Earrings for Women Fine Jewelry Minimalist Ear Hole Care Accessories
Price range: 3.65$ through 3.76$2025 New 925 Silver Stud Blue Zircon Butterfly Shaped Earring Sparkling Pink Bow Stud Original Earring
Price range: 6.13$ through 7.70$





Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| Certificate | Yes |
| Certificate Type | CNAS |
| Main Stone | Zircon |
| Item Weight | 10g |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Silver |
| Metal Stamp | 925,Sterling |
| Gender | Women |
| Side Stone | None |
| is_customized | Yes |
| Earring Type | Stud Earrings |
| Shapepattern | Animal |
| Occasion | Anniversary |
| Fine or Fashion | Fine |
| Style | Cute/Romantic |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |














Reviews
There are no reviews yet.