















Winter Jacket Men Fashion Business Slim-fit British Style Solid Color Outdoor Cold Casual Trend Thickened Tweed Coat
Price range: 89.53$ through 108.96$
Mens Waffle Jacket Simple Stylish Autumn Winter Sportwear Warm Casual Multiple Pockets Outwear Zip Up Hooded Coats for Men
Price range: 34.09$ through 36.23$2024 Winter Jacket Men’s high quality Business Slim-Fit Thick Windproof With fur collar Parka Casual
Price range: 49.25$ through 52.10$
-19%















Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | Maxbarley |
| Applicable Scene | Daily |
| Fabric Type | Broadcloth |
| High-concerned chemical | None |
| Style | Casual |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Applicable Season | Autumn And Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Filling | COTTON |
| Material | Acetate |
| Thickness | Thick |
| Lining Material | POLYESTER |
| whether full opening | Yes |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Detachable Part | Hat Detachable |
| Type | Slim |
| Collar | Turn-Down Collar |
| Closure Type | Zipper |
| Sleeve Style | regular |
| Hooded | No |
| Model Number | 82261 |
| Decoration | Epaulet |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Weight | 0.85kg |
| Gender | Men |














Reviews
There are no reviews yet.