
Princess Hair Clip Children's Mesh Butterfly Knot Hair Accessories Korean Version Girls Birthday Photo Shoot Hair Decoration
Price range: 2.34$ through 2.42$
4Pcs/set Butterfly Hair Clip Set for Girls Double Layered Bow Cute Bangs Hair Pin Cotton Safe Kids Baby Hair Accessories Set
Original price was: 3.15$.2.21$Current price is: 2.21$.Original price was: 3.44$.2.23$Current price is: 2.23$.
-35%

| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Department Name | Adult |
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic |
| High-concerned chemical | None |
| Type | Hairpins |
| Model Number | S |
| Item Type | headwear |
| Style | Fashion |
| Size | 1.8cm |
Reviews
There are no reviews yet.