Fur material:100% real natural rabbit fur
Size:good elastic suitable for everyone













2025 New Winter Thickened Wool Scarf for Men And Women Couple Style Tassel Fashion Cashmere Scarf Warm Knitted Shawl Scarf
Price range: 17.56$ through 25.13$
European And American Amazon Winter Women's Scarf Triangle Scarf Necklace Colorful Plaid Seven-Color Pashmina Shawl
Price range: 10.83$ through 20.74$Price range: 16.27$ through 16.89$
-55%Fur material:100% real natural rabbit fur
Size:good elastic suitable for everyone













| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | LLHPBFUR |
| Material | Fur |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | 2025-0324 |
| Scarves Type | Ring |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Striped |
| Scarves Length | <60cm |
| Fur material | 100% real rabbit fur |
| Size | Good elasticity, suitable for all women |
Reviews
There are no reviews yet.