
Ladies' 100% Wool Scarf Soft Warm Winter Non-Elastic Luxury Korean Fashion Minimalist Style Neck Shawl
Original price was: 72.55$.15.23$Current price is: 15.23$.
2026Hot Luxury Winter Thick Warm Scarf Women Cashmere Shawl and Wraps Pashmina Neckerchief Bufanda Female Long Tessel Echarpe
Original price was: 57.37$.13.20$Current price is: 13.20$.Womens Autumn Winter Millennium Fashion Retro Double Sided High Street Creative Personality Letter Wool
Original price was: 60.97$.15.26$Current price is: 15.26$.
-75%
Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | HIZILENT |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | 1 |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Place Of Origin | China mainland |
| Pattern Type | Geometric |
| Scarves Length | >175cm |
| Choice | yes |












Reviews
There are no reviews yet.