

V Neck Spliced Vintage Long Sleeve Button Up Women Shirts Fashionable Chain Printed Designer Plus Size Women'S Blouses & Shirts
Price range: 17.14$ through 18.67$
Soft Thin Linen Cotton Fabric Solid Color Organic Material Pure Natural Flax For Sewing Handmade Clothes Patchwork Fabric
Original price was: 10.57$.6.55$Current price is: 6.55$.Women’S 100% Cotton Letter Print New York City Graphic Long Sleeve T-Shirt Soft Comfortable Casual
Price range: 17.19$ through 19.13$
Additional information
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 in |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Sleeve Style | regular |
| Brand Name | Chao Lu Da |
| Craft of Weaving | Knit |
| Clothing Length | regular |
| Style | gothic |
| Fit | True to Size |
| Material | COTTON |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| High-concerned chemical | None |
| Decoration | None |
| Weight | 221g—240g |
| Elasticity | Slight Strech |
| Tops Type | TEES |
| Season | All Season |
| Origin | Mainland China |
| Gender | Women |
| Pattern Type | Cartoon |
| Item Type | tops |
| Collar | O-Neck |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Age | Junior |
| CN | Guangdong |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |










Reviews
There are no reviews yet.