





































































































Fashion Faux Fur Tassels Leopard Print Imitate Cashmere Shawl Scarf Women Winter Warm Long Neckerchief Spring Summer Wraps
Original price was: 34.33$.16.82$Current price is: 16.82$.
Thickened Knitted Scarf Women's Style Winter Large Head Size Lei Feng Cap Warm Neck Protection Scarf Sweet Fresh Style
Price range: 16.15$ through 22.82$Women Handmade Stretch 100% Real Rabbit Fur Scarf Knit Genuine Rex Rabbit Fur Headbands Girls Natural
Price range: 16.36$ through 18.43$
-53%





































































































Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | JbenikY |
| Material | Fur |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Model Number | GNAYY-174 |
| Release Date | Winter2022 |
| Scarves Type | Ring |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Striped |
| Scarves Length | <60cm |
| Fur material | 100% real natural rex rabbit fur |
| Size | good elastic suitable for everyone |
| Scarf style | headband and scarf dual purpose |








Reviews
There are no reviews yet.