
Korean version rainbow fringe square couple shawl with contrasting colors, warm scarf, women's winter versatile design
Price range: 43.26$ through 45.33$
High Quality 100%Wool Scarf Women Autumn Winter Solid Color Simple Classic Cashmere Muffler Female New Type Versatile Warm Shawl
Price range: 29.60$ through 36.54$Original price was: 65.93$.33.07$Current price is: 33.07$.
-50%

| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 in |
| Brand Name | NONE |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | N1793 |
| Scarves Type | Shawl, Wrap |
| Style | Fashion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Plaid |
| Scarves Length | >175cm |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.