

















2025 Hot Sale Long Style Winter Warm Real Natural Mink Fur Scarf Real Mink Fur Shawl Fashion Women Knitted Real Mink Fur Scarves
Price range: 143.04$ through 267.18$
BYSIFA| Brand Green Pure Silk Scarf Femmes Foulard Spring Fall 100% Mulberry Silk Scarves Shawls Fall Winter Long Scarves Hijabs
Original price was: 186.49$.65.28$Current price is: 65.28$.Winter Cashmere Scarf Women Thick Warm Shawls Wraps Lady Solid Scarves Fashion Tassels Pashmina Blanket
Original price was: 111.50$.66.89$Current price is: 66.89$.
-40%

















Additional information
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | Solid love |
| High-concerned chemical | None |
| Applicable Season | Spring And Autumn |
| Material | Wool |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Gender | Women |
| Feature | Multifunction |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Animal |
| Scarves Length | >175cm |
| Origin | Mainland China |
| CN | Inner Mongoria |
| Scarves Type | Pashmina |
| Model Number | 0223 |
| Release Date | Spring2021 |
| Item Type | Scarves |














Reviews
There are no reviews yet.