

















New Imitation Cashmere Women Scarf Winter Preppy Style Plaid Fringed Warm Scarve Pashmina Mujer Femme Foulard Bufanda Wrap Shawl
Original price was: 18.46$.17.17$Current price is: 17.17$.
Fashion Imitation Cashmere Women Casual Tassel Plaid Scarf Wild Winter Warm Shawl Long Wrap Vintage Outdoor Female Thick Blanket
Original price was: 18.46$.17.17$Current price is: 17.17$.White Sweet 2024 Winter New Solid Color Scarf Women’s Winter Korean Edition Versatile Cute Couple
Original price was: 28.61$.17.17$Current price is: 17.17$.
-40%Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | ayanggao |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | 2WJ0037 |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Solid |
| Scarves Length | 100cm-135cm |
| Dropshipping | Yes |














Reviews
There are no reviews yet.