





LUXUKISSKIDS Golden Waterproof Jewelry Sets Stainless Steel for Woman Wedding Party Accessorires Fashion Necklace Earrings Set
Price range: 5.51$ through 5.88$
Snowman Earrings Necklace Cute Christmas Earrings Acrylic Dangle Drop Earrings for Women
Price range: 9.49$ through 16.90$Price range: 1.81$ through 2.43$






| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| feature 01 | stainless steel women s hoop earrings |
| feature 02 | chunky hoop earrings jewelry |
| feature 03 | stainless steel earrings |
| feature 04 | heart hoop earrings |
| feature 05 | small chunky gold hoop earrings |
| feature 06 | earrings for women |
| feature 07 | Hoop earrings |
| feature 08 | stainless steel earrings woman |
| feature 09 | hoop chunky earrings |
| feature 10 | Women's earrings |
| feature 11 | stainless steel earrings |
| feature 12 | earrings woman sent free |
| feature 13 | gold earrings |
| feature 14 | chunky thick hoops |
| feature 15 | design earrings copper |
| feature 16 | steel round circle earrings |
| feature 17 | huggie hoop earrings |
| feature 18 | luxury hoop earring |
| feature 19 | jewellery women |
| Brand Name | NONE |
| Item Type | Earrings |
| Model Number | 1 |
| Style | Ethnic |
| Material | Metal |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Copper Alloy |
| CN | Hubei |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Earring Type | hoop earrings |
| Origin | Mainland China |
| Shapepattern | Round |
| Gender | Women |
| Size (Length * Width) | 72mm * 45mm |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.