









Autumn Winter New Style Classic Camellia Shawl Two-Way Fake Cashmere Scarf Women's Warmth Cold-Resistant Neck Warmer
Price range: 16.92$ through 29.68$
Double-Sided Faux Cashmere Scarf for Women Winter Hot Sale Of The Season Fashionable Versatile Warmness Elegance Long Shawl Neck
Price range: 16.24$ through 26.67$Tassel Scarf Colorful Rainbow Mohair Striped Fashion Couple Neckband Kawaii Winter Warm Thickened Cashmere
Original price was: 54.58$.16.92$Current price is: 16.92$.
-69%









Additional information
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Party |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Style | Fashion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Pattern Type | Striped |
| Scarves Length | >175cm |
| Name | Colorful Striped Tassel Scarf |
| Material | Mohair Polyester |
| Length | 200*37cm |
| For | Women Men |














Reviews
There are no reviews yet.