SKZOO Stray Kids Kawaii Plush Keychain Toy
Material: Environmentally friendly PP cotton short plush
Size: Approximately 6CM










Hello Kitty Kuromi Melody Cinnamonroll Cartoon Anime Figures Student Wrist Watch Kids Watch Toys Boys Girls Birthday Party Gifts
Price range: 5.50$ through 30.85$
10CM Pop-up Store Doll Keychain ANITEEZ Cartoon Cute Plush Pendant Keyring Bag Accessories Kpop Yunho Yeosang Fans Gifts
Price range: 2.37$ through 44.31$Price range: 7.24$ through 43.60$
-60%SKZOO Stray Kids Kawaii Plush Keychain Toy
Material: Environmentally friendly PP cotton short plush
Size: Approximately 6CM










| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | SKZOO |
| Filling | PP Cotton |
| Certification | CE |
| Warning | no |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 6-12Y |
| High-concerned chemical | None |
| Height | 0-10cm |
| Theme | Music |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.