Rechargeable Mixers Fresh Fruit Juicers Usb Portable Juicers Bottle Mini Fast Electric Portable Smoothie Ice Blender








Portable Juicer Blender 400ml Electric Fruit Juicer USB Charging Lemon Orange Fruit Juicing Cup Smoothie Blender Machine 2cups
Price range: 22.36$ through 24.89$
Rechargeable Electric Fruit Juice Maker Portable Blender Smoothie Juicer Machine
Original price was: 69.10$.20.06$Current price is: 20.06$.Price range: 21.66$ through 35.28$
-62%Rechargeable Mixers Fresh Fruit Juicers Usb Portable Juicers Bottle Mini Fast Electric Portable Smoothie Ice Blender








| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 in |
| Brand Name | MIKO NICE |
| Capacity | <500ml |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 5w |
| Certification | CE |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.