




















400ML Portable Multifunction Juicer USB Fast Rechargeable Mixer Fresh Fruit Grinder Electric Blender Cup Shakes Smoothie Maker
Price range: 42.43$ through 44.28$
Xiaomi Portable Electric Juicer Small Household Rechargeable With Digital Display Vegetables Fruit Blender Juice Cup For Juicing
Original price was: 93.84$.40.36$Current price is: 40.36$.Portable Fruit Juicer Electric Juicer Blender Rechargeable Household Juice Squeezer Mixer Juice Extractor
Price range: 41.97$ through 42.21$
-52%




















Additional information
| Weight | 13 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Capacity | 600ml |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 50W |
| Laying Method | Table |
| Blade Material | Stainless steel |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Battery capacity | 3000mAh |
| Choice | yes |














Reviews
There are no reviews yet.