














Hot 2025 Fashion Cashmere Scarves Women Winter Thick Warm Wool Scarf Shawl Wrap Bandana Poncho Pashmina Hijab Foulard Femme
Original price was: 29.06$.18.90$Current price is: 18.90$.
Fashion Faux Fur Tassels Leopard Print Imitate Cashmere Shawl Scarf Women Winter Warm Long Neckerchief Spring Summer Wraps
Original price was: 34.53$.16.92$Current price is: 16.92$.New Sweet Vintage Scarf Headscarf Winter Women Ladies Men Preppy Plaid Scarve Soft Pashmina Mujer Male
Original price was: 18.75$.17.45$Current price is: 17.45$.
-7%














Additional information
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | MingJieBiHuo |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | s2318 |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Release Date | Winter2022 |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Plaid |
| Scarves Length | >175cm |














Reviews
There are no reviews yet.