











Winter Cashmere Scarf for Women Thick Warm Blanket Brand Female Luxury Quality Shawl Wrap Bufanda 2025 Poncho Echarpe Pashmina
Price range: 26.74$ through 26.98$
Leopard Print Scarf for Women, Versatile 2025 Autumn and Winter Long Style, Imitating Cashmere and Stylish Printed Shawl
Original price was: 45.28$.24.89$Current price is: 24.89$.New Knitted Vintage Scarf Headscarf Winter Women Men Plaid Tassel Warm Scarve Pashmina Mujer Femme Male
Original price was: 28.27$.26.28$Current price is: 26.28$.
-7%











Additional information
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | MingJieBiHuo |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | s2464 |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Plaid |
| Scarves Length | >175cm |














Reviews
There are no reviews yet.