













New Portable Home Juicer Fruit Juice Extractor, USB RechargeableElectric Squeeze, High Juice Output for Orange,
Original price was: 66.36$.32.52$Current price is: 32.52$.
12 Blades Electric Portable Blender 350ML Juicer Fruit Mixers USB Rechargeable Smoothie Juicer Cup Squeezer Juice Maker
Price range: 24.21$ through 40.36$Mini Juicers Portable Electric Juicer Blender Usb Fruit Mixers Fruit Food Milkshake Multifunction Juice
Price range: 24.43$ through 52.36$
-45%













Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | BLP |
| Capacity | <500ml |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | 5w |
| Certification | CE |
| Function | Automatic Pulp Ejection |














Reviews
There are no reviews yet.