






















BioloMix 1200W 5-in-1 Immersion Hand Stick Blender Mixer Vegetable Meat Grinder 800ml Chopper Whisk 600ml Smoothie Cup
Price range: 80.05$ through 93.19$
2000W Heavy Duty Commercial Blender Stationary Mixer Food Processor Ice Smoothies for Kitchen High Power Juicer Blender BPA Free
Price range: 68.97$ through 89.74$Price range: 36.21$ through 73.13$
-66%






















| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | MHW-3BOMBER |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Kit Type | Two-piece Set |
| Model Number | 58mm |
| Feature 1 | Espresso Dosing Cup with Stirrer |
| Feature 2 | Stainless Steel Coffee Dosing Funnel |
| Feature 3 | Fit 58MM Portafilter |
| Feature 4 | Home Coffee Accessories |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.