men leather belt
width:3.3cm
buckle size:4*5cm
color:as picture
gender:men leather belt,male belt






















Men's Fashion Automatic Buckle Belt Business Leather Belt Versatile Casual Pants Belt
Original price was: 97.80$.48.89$Current price is: 48.89$.
Genuine leather men's automatic buckle waist belt, business fashion belt, versatile and casual pants belt
Original price was: 97.33$.48.67$Current price is: 48.67$.Original price was: 93.52$.51.44$Current price is: 51.44$.
-45%men leather belt
width:3.3cm
buckle size:4*5cm
color:as picture
gender:men leather belt,male belt






















| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 in |
| Brand Name | YKLYMYXJUNIA |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | cowskin |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Men |
| Belt Width | 3.3 |
| Style | Casual |
| Buckle Width | 4 |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 5 |
| Model Number | HXXX3780 |
| Item Type | Belts |
| color | blackcoffee |
| length | 105-120cm |
| buckle size | 4*5cm |
| material | genuine leather |
Reviews
There are no reviews yet.