





Big Size 100*200cm Unisex Women Winter Cotton Solid Scarf Men Warm Wrinkle Soft Tassel Bufandas Cachecol Long Shawl Pashmina
Original price was: 23.51$.17.87$Current price is: 17.87$.
New 300g Solid Color Fringed Scarf Women's Autumn Winter Korean Version Thickened Warm Imitation Cashmere Shawl
Price range: 20.43$ through 21.04$Luxury Winter Red Cashmere Scarf Women Fashionable Flower Print Neckerchief Thickened European and American
Original price was: 55.61$.20.58$Current price is: 20.58$.
-63%





Additional information
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Pattern Type | |
| Scarves Length | >175cm |
| Choice | yes |














Reviews
There are no reviews yet.