Luxury Brand Winter Plaid Women’s Cashmere Scarf Warm Shawls and Wraps Thicked Wool Pashmina Female Blanket Scarves
Material:cashmere
Size:65*190cm
Weight:350g
Package:1pcs/lot




























Fashion Korea Customize Cat Paw Footprint Wool Blend Knit Scarf Hollow Out Fur Balls Tassels Winter Warm Neckerchief Girl Gift
Original price was: 40.91$.29.05$Current price is: 29.05$.
New Elegant Organza Silk Scarf Shawl Fashion 100% Mulberry Silk Silver Grey Female Long Scarves Autumn Winter Ladies Tassel Cape
Original price was: 26.70$.25.36$Current price is: 25.36$.Original price was: 49.29$.28.59$Current price is: 28.59$.
-42%Luxury Brand Winter Plaid Women’s Cashmere Scarf Warm Shawls and Wraps Thicked Wool Pashmina Female Blanket Scarves
Material:cashmere
Size:65*190cm
Weight:350g
Package:1pcs/lot




























| Weight | 3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | JJYANJIN |
| Material | Acrylic |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Travel |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | PY1218 cashmere scarf for women |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Release Date | Autumn2021 |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Plaid |
| Scarves Length | >175cm |
| SIZE | 65*190CM |
Reviews
There are no reviews yet.