














2020 Spring New Luxury Brand Men Cashmere Scarf Plain Solid Color Pashmina Shawls Scarves Man Plus Size 200cm
Original price was: 18.70$.16.82$Current price is: 16.82$.
Double-Sided Plaid Thickened Cashmere Scarf Unisex Winter Warm Neck Warmer Versatile Shawl Fashionable Elegant Minimalist Style
Price range: 16.36$ through 23.75$Luxury Brand Cashmere Scarf for Men Winter Warm Neckerchief Business Male Black Plaid Pashmina Scarf
Original price was: 33.25$.16.96$Current price is: 16.96$.
-49%














Additional information
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | Viscose |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Business |
| Gender | Men |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | HUISHI-Scarf |
| Scarves Type | Scarf |
| Release Date | Winter2022 |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Plaid |
| Scarves Length | >175cm |
| Size | 30*180cm |
| Design | 40designs |
| Pattern | Plaid,Striped,Solid |
| Style | Luxury Brand |
| Men's Scarf | Scarf For Men |
| Men Accessories | Shawl |
| Bandana | Muffler |














Reviews
There are no reviews yet.