











250g Large Soft Silky Pashmina Shawl Wrap Scarf in Solid Color Pure Winter Warm Wool Cashmere Ladies Spring Scarves for Woman
Price range: 18.67$ through 18.89$
Winter Thick Warm Womens Scarf Big Colorful Checked Neckerchief Thick Warm Soft Scarves Casual Tassel Blanket Scarf
Original price was: 50.05$.18.02$Current price is: 18.02$.Knitted Winter Women Men Scarf Ladies Male Imitation Cashmere Pashmina Warm Vintage Plaid Scarves Bufanda
Original price was: 23.54$.16.24$Current price is: 16.24$.
-31%











Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | MingJieBiHuo |
| High-concerned chemical | None |
| Applicable Season | Winter |
| Material | POLYESTER |
| Craft of Weaving | Knit |
| Gender | Women |
| Feature | Keep Warm |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Plaid |
| Scarves Length | >175cm |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Model Number | S162 |
| Release Date | Winter2022 |
| Item Type | Scarves |
| Place Of Origin | China (mainland) |














Reviews
There are no reviews yet.