KIDMI Boys Girl Shark Slides Non-Slip Open Toe Cloud Sandals Cute Comfy Cushioned Thick Sole Slippers Cartoon Shower Slippers

























New baby hat Handmade flower with pearl infant cap princess Newborn Prop for Party and Baptism Accessories 0-12M
Original price was: 15.97$.12.28$Current price is: 12.28$.
Baby Boy Cap Toddler Birthday Baptism Accessorie Newborn Christening Wedding Party Gift Kids Driver Hats with Bow Tie
Original price was: 23.29$.18.86$Current price is: 18.86$.Price range: 14.56$ through 17.56$
-56%KIDMI Boys Girl Shark Slides Non-Slip Open Toe Cloud Sandals Cute Comfy Cushioned Thick Sole Slippers Cartoon Shower Slippers

























| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 in |
| Brand Name | Kidmi |
| Age Range | 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Upper Material | EVA |
| Season | Summer |
| Outsole Material | EVA |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Waterproof |
| Gender | Unisex |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Whether Plugged | No |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Shoes Length | 22cm |
| Pattern Type | Solid |
| Lining Material | PVC |
| Fit | True to Size |
| Item Type | slippers |
Reviews
There are no reviews yet.