New Imitation Cashmere Scarf women's Winter high-end Feeling Warm Shawl Cute Versatile Plaid Scarf Shawls Women Luxury 4w966
Original price was: 48.42$.24.21$Current price is: 24.21$.
New Luxury Winter Two-Sided Cashmere Long Fringe Scarves High Quality Women Thicken Wrap Shawl Ladies Pashmina Warm Scarf
Original price was: 56.42$.26.52$Current price is: 26.52$.Imitation Cashmere Women Plaid Hooded Scarf Winter Luxury Shawl Lady Wrap Blanket Pashmina Poncho Capas
Original price was: 26.03$.24.21$Current price is: 24.21$.
-7%Additional information
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | MingJieBiHuo |
| High-concerned chemical | None |
| Applicable Season | Winter |
| Material | Acrylic |
| Craft of Weaving | Knit |
| Gender | Women |
| Feature | Keep Warm |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Plaid |
| Scarves Length | >175cm |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Release Date | Autumn2021 |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Model Number | S127 |
| Item Type | Scarves |
| Place Of Origin | China (mainland) |






















Reviews
There are no reviews yet.