
2023 NEW G Belt Designer Belts Men High Quality Fashion Luxury Brand White Cowskin Simplicity Cintos Masculinos Ceinture Homme
Original price was: 27.90$.26.52$Current price is: 26.52$.
Belts For Men High Quality Cow Genuine Leather Designer Belt Male Fashion Classic Vintage Pin Buckle Strap For Cowboy Jeans
Original price was: 41.65$.23.75$Current price is: 23.75$.Original price was: 49.80$.24.89$Current price is: 24.89$.
-50%

| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | CINESSD |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | Split Leather |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Men |
| Belt Width | 3.8 |
| Buckle Width | 4.0 |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 4.5 |
| Item Type | Belts |
| Pattern | Letters |
| Product category | Belt |
| Color | Black silver buckle, coffee gold buckle, |
| Belt buckle modeling | Square |
| Material | Genuine Leather |
| Texture technique | Cowhide film |
| Popular elements | Light body |
| Number of turns | Single circle |
| Applicable scenarios | Business |
| Applicable gender | Male |
| Suitable for seasons | Summer, Winter, spring, autumn |
| Style | All-matching |
| Length (CM) | 105cm,110cm,115cm,120cm,125cm,140cm,150cm |
| Buckle element | Letters |
| Design details | Letter buckle |
Reviews
There are no reviews yet.