














Colorful Striped Winter Scarf for Women Hairball Pashmina Scarves Wraps Female Thick Soft Bufanda Big Tassels Shawl Long Stoles
Original price was: 40.29$.32.24$Current price is: 32.24$.
USPOP New Women Scarf Winter Long Large Tassel Scarves Soft Solid Color Wrap Pashmina
Price range: 24.11$ through 27.82$Price range: 31.54$ through 31.77$
-52%















| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| High-concerned chemical | None |
| Applicable Season | Winter |
| Material | COTTON |
| Craft of Weaving | Knit |
| Gender | Women |
| Feature | Keep Warm |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Floral |
| Scarves Length | >175cm |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Model Number | N1595 |
| Item Type | Scarves |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.