Additional information
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Size | 22.9*21.0*4.1 |
| Material | leather |
| Item Type | Styling Accessory |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Electric Clipper Bag Barber Tool Storage Case Travel Shaver Organizer Beard Trimmer Box Salon Hairdressing Carrying Case
Price range: 55.35$ through 88.36$
Carrying Bag Large Capacity Hairdressing Bag Beauty Salon Tool Kits Storage Travel Box Hairstylist Supplies Handbag
56.28$5.47$
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Size | 22.9*21.0*4.1 |
| Material | leather |
| Item Type | Styling Accessory |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.