

















High Quality Belt Men's Men's Luxury Designer Leather Smooth Buckle Cowhide Fashion Classic Exquisite Waist Strap Ceinture Homme
Price range: 85.37$ through 90.93$
New Cowboy Motorcycle Jeans Heavy Metal Rivet Belts For Men Genuine Leather Belt Punk Rock Male Strap Ceinture Homme
Original price was: 115.30$.70.32$Current price is: 70.32$.Original price was: 137.03$.71.25$Current price is: 71.25$.
-48%

















| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 in |
| Brand Name | YKLYMYXJUNIA |
| Department Name | Adult |
| Belts Material | cowskin |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Style | Fashion |
| Buckle Width | 6 |
| Pattern Type | Solid |
| Buckle Length | 5 |
| Belt Width | 3.8 |
| Model Number | HX315 |
| Item Type | Belts |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| material | leather |
| color | blackcoffee |
| length | 110-125cm |
| width | 3.5cm |
| gender | men belt |
| buckle size | 5*6cm |
| buckle | alloy buckle |
Reviews
There are no reviews yet.