Fashion Korea Customize Cat Paw Footprint Wool Blend Knit Scarf Hollow Out Fur Balls
Material: knit acrylic with wool
Size: about 22cm wide, 140cm long
Weight: about 240g
If any question, please send messages to us.
Thank you
Soft Warm

























Autumn and winter imitation cashmere warm jacquard short beard tassel scarf women's geometric air conditioning shawl scarf
Price range: 39.90$ through 46.36$
Luxury Brand Winter Plaid Women's Cashmere Scarf Warm Shawls and Wraps Thicked Wool Pashmina Female Blanket Scarves
Original price was: 49.29$.28.59$Current price is: 28.59$.Original price was: 40.91$.29.05$Current price is: 29.05$.
-29%Fashion Korea Customize Cat Paw Footprint Wool Blend Knit Scarf Hollow Out Fur Balls
Material: knit acrylic with wool
Size: about 22cm wide, 140cm long
Weight: about 240g
If any question, please send messages to us.
Thank you
Soft Warm

























| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | powerpai |
| Material | Elastane |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Present |
| Gender | Unisex |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | 12882 |
| Scarves Type | Scarf |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Solid |
| Scarves Length | 135cm-175cm |
| Design | Fashion Korea Customize Cat Paw Footprint Wool Blend Knit Scarf Hollow Out Fur Balls |
| Fabrics | 10% wool, 18% nylon, 70% polyester, 2% spandex |
| Size | about 22cm wide, 140cm long |
| Weight | about 240g |
| Color | blue, green,white, yellow, pink, purple |
| Sales | retail and wholesales |
| For seasons | Winter, cold Autumn Spring |
| For | women, girl, man, boy, students |
| Features | soft, light, comfort, warm,simple classic fashion |
Reviews
There are no reviews yet.