








White Sweet 2024 Winter New Solid Color Scarf Women's Winter Korean Edition Versatile Cute Couple Warm Scarf
Original price was: 28.78$.17.27$Current price is: 17.27$.
Men's Business Wraps Shawls Winter Pashmina Thick Warm Scarf Autumn Fashion Cashmere Long Scarf 2023 Classic Plaid Men Scarves
Original price was: 34.47$.17.24$Current price is: 17.24$.Original price was: 18.57$.17.27$Current price is: 17.27$.
-7%








| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | MingJieBiHuo |
| Material | Acrylic |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Keep Warm |
| Model Number | s1173 |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Plaid |
| Scarves Length | >175cm |
Reviews
There are no reviews yet.