


















Electric Eyebrow Trimming Tool For Beginners Automatic Electric Eyebrow Trimmer Nose Hair Shaving Brush Scraper 1pc
Original price was: 9.14$.4.48$Current price is: 4.48$.
Bincoo UPGRADED Electric Coffee Frother/MILK Whisk+Egg Beater MINI Food Blender USB Rechargeable Handheld 2 Speeds Espresso Tool
Original price was: 141.64$.70.82$Current price is: 70.82$.Electric split type Milk Frother Automatic Rotary Foamer 6 in 1 Hot and Cold Milk Foam Maker For Coffee
Price range: 99.89$ through 124.11$
-68%


















Additional information
| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 in |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Model Number | TF102H |
| Material | Stainless steel |
| Feature | Washable |
| Voltage | 110-220V |
| Power | 550w |
| Cup capacity | 600ml |
| Milk foam | 160ml |
| Hot milk | 400ml |
| Temperature | Milk foam 60 ℃, hot milk 80 ℃ |














Reviews
There are no reviews yet.