























Portable Blenders 6Blade Fruit Juicer Machine Multifunction Dual Cup Juicer USB Charging Household Orange Juicer Milkshake Mixer
Original price was: 36.38$.17.10$Current price is: 17.10$.
Electric Orange Juicer Bottle Portable Juicer Blender Wireless Fresh Juice Extractors Mixer Kitchen Fruit Squeezer Blender
Original price was: 14.19$.9.93$Current price is: 9.93$.Electric Juicer Cup 6 Blades Blender Milkshake Machine USB Portable Fruit Milk Mixing Tool Mini Fresh
Price range: 20.15$ through 21.26$
-66%























Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 in |
| Brand Name | other |
| Capacity | <500ml |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Power (W) | <200W |
| Shape of Charging Port | Round |
| Blade Material | Stainless steel |
| Housing Material | Food Grade ABS |
| Charging Port Shape | Round |
| Certification | ROHS |
| Function | Automatic Pulp Ejection |
| Cup Body Material | Plastic |
| Choice | yes |













Reviews
There are no reviews yet.