

Kids Casual Running Shoes with Thick Soles Boys Girls Fashion Versatile Sports Shoes 2024 New Children Mesh Breathable Sneakers
Price range: 15.13$ through 27.13$
Baby Kids Short Boots Boys Shoes Autumn Winter Leather Children Boots Fashion Toddler Girls Boots Boots Kids Snow Shoes
Price range: 15.62$ through 20.40$Price range: 13.23$ through 24.11$
-52%

| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Age Range | 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Upper Material | POLYESTER |
| Season | Summer |
| Outsole Material | EVA |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Waterproof |
| Gender | Unisex |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Whether Plugged | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Heel Shape | Flat Heels |
| Shoes Length | 21cm |
| Fit | True to Size |
| Item Type | slippers |
| Brand Name | MINISO |
| CN | Zhejiang |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.