Stainless Steel Gold Color Bamboo Joint Bangles 2023 Trend Bracelet for Women Men Romantic Party Gift Fashion Jewelry
Price range: 2.77$ through 3.33$
Acrylic Halloween Skull Bat Drop Dangle Earrings Multi-Layered Skull Stacking Earrings for Horror Jewelry Party Festivals Gifts
Price range: 13.09$ through 22.79$Dawapara Tarot Cards Necklace Women Stainless Steel Necklace Wealth Amulet Classic Tarot Major Arcana
Price range: 3.01$ through 4.40$
Additional information
| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | Dawapara |
| Setting Material | None |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Stainless steel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Necklace Type | Pendant Necklaces |
| Material | Metal |
| Gender | Women |
| Model Number | JGDBASS2021112401 |
| Style | Classic |
| Shapepattern | Square |
| Pendant Size | 12.5*19.8 mm |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Occasion | Anniversary |
| Chain Type | Link Chain |
| Item Type | NECKLACES |
| Compatibility | All Compatible |
| color | steel color ,gold color |
| metal | 304L stainless steel |
| Craft | Laser engraving |
| item | one piece necklace |
| for | men necklace,women necklace,couple necklace |
| gift | for girlfriend,for boyfriend,for family member,for friends |
| jewelry set | Major Arcana Tarot Cards |
| sets | The set contains 22 styles |
| chain length | 45+5 cm |
| support dropshipping | YES |
| free shipping | free shipping for wholesale |
| when to ship | usually within 3 working days |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |


























Reviews
There are no reviews yet.