








Knitting Needle Case, Portable Crochet Needle Case, Travel Organizer Storage Bag for Knitting Needles and Other Accessories
Price range: 19.25$ through 20.06$
Crayon Shin-shiba peripheral clothing accessories Little white dynamic superman hairband hair accessories hair cartoon clothing
Original price was: 27.83$.16.68$Current price is: 16.68$.Cartoon Anime Catch!Teenieping Resin Patch 캐치! 티니핑 Handmade DIY keychain Jewelry Hair Clip
Price range: 17.42$ through 66.67$
-40%Cartoon Anime Catch!Teenieping Resin Patch 캐치! 티니핑 Handmade DIY keychain Jewelry Hair Clip Accessories Material birthday gift
Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | TAKARA TOMY |
| Item Type | Cosplay Accessories |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| High-concerned chemical | None |
| Version Type | First Edition |
| Mfg Series Number | Apparel & Accessories |
| Commodity Attribute | Peripherals |
| Theme | Movie & TV |
| Completion Degree | Finished Goods |
| Original Package | No |
| Warning | Keep away from fire |
| Certification | CE |
| Model Number | CatchTeenieping Resin Patch |
| Dimensions | 2-3cm |
| Puppets Type | Model |
| Material | Resin |
| ACG Name | Other |
| Scale | 1/12 |
| Gender | Unisex |
| Remote Control | No |
| By Animation Source | South Korea |
| Condition | In-Stock Items |
| Soldier Accessories | Soldier Finished Product |
| ACG Character | CatchTeenieping Heartsping |














Reviews
There are no reviews yet.