
925 Sterling Silver Bracelet Fashion Multiple Styles Bracelet Chain For Women Fashion Luxury Charm Bracelet Wedding Jewelry Gift
Price range: 1.70$ through 4.43$
Stainless Steel Gold Color Bamboo Joint Bangles 2023 Trend Bracelet for Women Men Romantic Party Gift Fashion Jewelry
Price range: 2.77$ through 3.33$CANNER 1PC Four Pointed Star Moon Tassel Lotus Cartilage Spiral Puncture 925 Sterling Silver Stud Earring
Price range: 5.06$ through 12.92$
-1%
Additional information
| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 in |
| Brand Name | canner |
| Origin | Mainland China |
| Certificate | Yes |
| Certificate Type | GDTC |
| Main Stone | Zircon |
| Item Weight | 2g |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Silver |
| Metal Stamp | 925,Sterling |
| Model Number | Stud Earrings |
| Gender | Women |
| is_customized | Yes |
| Earring Type | Stud Earrings |
| Shapepattern | Geometric |
| Occasion | Party |
| Fine or Fashion | Fine |
| Style | Classic |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |














Reviews
There are no reviews yet.