Leopard Print Scarf for Women, Versatile 2025 Autumn and Winter Long Style, Imitating Cashmere and Stylish Printed Shawl
Original price was: 45.41$.24.97$Current price is: 24.97$.
Thickened Gradient Color Cashmere Scarf Women's Fashionable Winter Warm Neck Warmer Scarf Wool Fleece Shawl Stylish Trendy
Price range: 21.50$ through 25.20$BYSIFA| New Grey Blue Silk Scarf Fashion Floral Design 70cm Square Scarves Fall Winter Neck Scarf Hijab
Original price was: 51.53$.24.74$Current price is: 24.74$.
-52%Additional information
| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | BYSIFA |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Gender | Women |
| Feature | Multifunction |
| Material | Silk |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| High-concerned chemical | None |
| Scarves Type | Scarf |
| Item Type | Scarves |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | BSH-2270SZD-13 |
| Pattern Type | |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Scarves Length | 60cm-80cm |
| Release Date | Spring2022 |
| Color | grey blue |
| Material Composition | 100% silk |
| Size | 65(Lenght)*65cm(Width) |
| style | fashion scarf shawl |
| suitable for | women,girl |
| suitable for seasons | spring,autumn,summer,winter |
| edge | machine sewing edge |
| Pattern | floral |
| Fabrics | crepe satin silk |
| type | scarves, headscarf,shawl |












Reviews
There are no reviews yet.