Classic Plaid Men Scarves Winter Pashmina Thick Warm Scarf Autumn Fashion Cashmere Long Scarf Men's Business Wraps Shawls
Original price was: £ 22.59.£ 11.29Current price is: £ 11.29.
Golf Men's Leather Belt - Stylish, Versatile, Casual Sports Belt for Men
Price range: £ 97.12 through £ 104.13[BYSIFA] Grey Pink Silk Scarf Shawl Women Autumn Winter Chiffon Floral Long Scarves Summer Ladies Beach
Original price was: £ 14.84.£ 11.13Current price is: £ 11.13.
-25%Additional information
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | BYSIFA |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Gender | Women |
| Feature | Multifunction |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | CASUAL |
| High-concerned chemical | None |
| Scarves Type | Scarf |
| Item Type | Scarves |
| Model Number | BSH-LHX-01-1 |
| Style | Fashion |
| Pattern Type | Floral |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Scarves Length | >175cm |
| Release Date | Autumn2022 |
| Place of Origin | Zhejiang, China (Mainland) |
| Color | grey pink |
| Material Composition | 100% silk feeling |
| Size | 175*cm |
| Pattern | flowers |
| suitable for | women,girl |
| suitable for seasons | spring,autumn,summer,winter |
| edge | Exquisite machine edge |
| Fabric | georgette satin |
| Package | top grade opp inner bag+normall outer packiang |













Reviews
There are no reviews yet.