//pan.baidu.com/s/1EFnBsA61tDVRpExtraction code: ljs6

chart

Elegant Halter Ruffles Short Dress Women Loose Solid Strapless Sleeveless Backless Dresses 2026 Spring Lady Beach Vacation Robes
Price range: 32.46$ through 64.73$
Women's Strapless Shapewear Full Slips for Under Dresses Invisible Belly Contraction Tummy Control Slimming Body Shaper Dress
Price range: 16.71$ through 31.77$Original price was: 42.52$.25.50$Current price is: 25.50$.
-40%//pan.baidu.com/s/1EFnBsA61tDVRpExtraction code: ljs6

chart

| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | Avrilyaan |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | Spaghetti Strap |
| Fabric Type | POLYESTER |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | Sheath |
| Neckline | Halter |
| Decoration | Backless |
| Style | Sexy & Club |
| Dresses Length | Above Knee , Mini |
| Material | POLYESTER |
| Craft of Weaving | Tatting |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Closure Type | Pullover |
| Type | Neck-mounted |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | empire |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Release Date | Summer 2024 |
| Profile Type | X |
| Model Number | D4415991W |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
Reviews
There are no reviews yet.