

























chart















Pale Yellow Print Backless Bandage Dress Women Chic Sleeveless Off Shoulder High Waist Slim Fit Robes Lady Evening Party Gowns
Price range: 16.87$ through 49.96$
Homewear Dresses For Ladies 2026 Elegant Dress Lace Patchwork Vestido Woman Slim Sleeveless Solid Color Fashion Spring All-match
Price range: 9.23$ through 30.76$Price range: 30.98$ through 46.72$
-42%


























chart















| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | Avrilyaan |
| Elasticity | Slight Strech |
| Sleeve Style | Strapless |
| Fabric Type | POLYESTER |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Fit Type | Slim |
| Silhouette | A-LINE |
| Neckline | Strapless |
| Decoration | Backless |
| Style | Sexy & Club |
| Dresses Length | Above Knee , Mini |
| Material | Spandex |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer |
| Closure Type | Zipper |
| Type | Chest wrapping |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Waistline | empire |
| Sleeve Length(cm) | Sleeveless |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Profile Type | A |
| Model Number | D4B17963A |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
Reviews
There are no reviews yet.