
Hot Sale Of The Season New Korean Style Cute Cartoon Penguin Woolen Knitted Scarf Women's Winter High-End Warmth Student Neck Wa
Original price was: 49.75$.24.89$Current price is: 24.89$.
Autumn Winter Thickened Faux Cashmere Scarf Business Style Long Double-Sided Versatile Letter Print Neck Warmer Elegant Fashi...
Original price was: 50.14$.25.13$Current price is: 25.13$.Price range: 25.59$ through 25.82$
-53%

| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Material | POLYESTER |
| Applicable Season | Winter |
| Craft of Weaving | Knit |
| Department Name | Adult |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Gender | Women |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Model Number | N3020 |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | Fashion |
| Item Type | Scarves |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Floral |
| Scarves Length | >175cm |
| Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.