








10 Pcs Cuban Bracelet Stainless Steel Cuban Bracelet Gold Plated Cuban Chain Bracelet for Man Woman Cuban Link Chain Bracelet
Price range: 14.41$ through 33.76$
LUXUKISSKIDS Golden Waterproof Jewelry Sets Stainless Steel for Woman Wedding Party Accessorires Fashion Necklace Earrings Set
Price range: 5.51$ through 5.88$Price range: 1.32$ through 3.31$









| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NONE |
| Item Weight | 12g |
| Origin | Mainland China |
| Certificate | No |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Silver |
| Gender | Women |
| Main Stone | None |
| Certificate Type | NGDTC |
| is_customized | No |
| Shapepattern | Animal |
| Bracelets Type | Bangles |
| Fine or Fashion | Fine |
| Occasion | Engagement |
| Style | Classic |
| Is Resizable | Yes |
| Diameter | 6cm |
| Feature 1 | 925 Sterling Silver Bracelets |
| Feature 2 | 925 silver jewelry original |
| Feature 3 | silver 925 Bracelets |
| Feature 4 | 925 silver bracelets women |
| Feature 5 | Peacock Opening Screen Bracelet |
| Feature 6 | Bracelets for women |
| Feature 7 | Women bracelet |
| Feature 8 | Texture Bracelet |
| Feature 9 | 925 silver jewelry original |
| Feature 10 | Designer Bracelet |
| Feature 11 | Animal shaped bracelet |
| Feature 12 | 2024 New Bracelets |
| Feature 13 | Light Luxury Bracelets |
| Feature 14 | jewelry for woman |
| Feature 15 | Exquisite jewelry |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.